Certyfikaty

Witamy na kursie Approved Compliance Officer (ACO), Approved Compliance Expert (ACE) oraz Approved Financial Compliance Officer (AFCO)!

„Kto przestał stawać się lepszym, przestał być dobrym.“

(Philip Rosenthal)

Ryzyko compliance zmienia się każdego dnia. Doświadczenie w wielu krajach dowiodło, że zawód oficera compliance (zarządzającego zgodnością) wymaga, by osoba go wykonująca na bieżąco się szkoliła, by móc wyjść na przeciw zmieniającym się wyzwaniom compliance. Stąd naszym hasłem przewodnim jest myśl Filipa Rosenthala „Kto przestał stawać się lepszym, przestał być dobrym”. Instytut Compliance oferuje dwa kursy certyfikujące, które sprawią, że będziesz profesjonalnie wykonywał zawód compliance i na bieżąco orientował się w ryzyku compliance oraz najnowszych metodach zarządzania nim.

Instytut Compliance oferuje następujące certyfikaty:

struktura

 

 

 

 

 

 

 

Szkolenia w ramach kursów certyfikujących prowadzone są przez wybitnych ekspertów. Naszą dewizą jest: wiedza i umiejętności z pierwszej ręki – praktyków i naukowców – mieszanka niezbędna, aby w całości przekazać tajniki interdyscyplinarnej wiedzy i umiejętności zarządzania systemami compliance.